Mersevkids Kayseri Bebek ve Çocuk Kıyafetleri Logo

Bebekiyafetleri.com Ucuz Bebek ve Çocuk Kıyafetleri Hakkında S.S.S. Sayfası

Sıkça Sorulan Sorular

Bebekiyafetleri.com, yalnızca bir katalog sitesidir. Sadece yeni ürünler, güncel kampanyalar yayınlanır. Fakat ürün sayfalarındaki Ürüne Git butonu sizi Mersevkids.com Satın Alma Ekranına yönlendirir.
Vergi Dairesinde kayıtlı resmi adresimiz Fatih Cd. No: 26/25 Yıldırım Beyazıt Mh. Melikgazi/Kayseri'dir. Fakat firmamız, sadece Online E-Ticaret Firmasıdır.
Firmamızda sadece Banka/Kredi Kartıyla ödeme ve Banka Havalesi/EFT ile ödeme mevcuttur.
Tüm Web Sitelerimiz 256-Bit Uluslararası Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Ayrıca olası tehlikelere karşı CloudFlare Korumasına sahiptir.
Web sitelerimizdeki tüm ürün fotoğrafları tamamen firmamız çekimi olup, müşterilere teslim ettiğimiz ürünlerdir.
Tüm siparişlerde hem ürün paketi üzerinde ve hem de siparişinizi oluştururken vermiş olduğunuz e-posta adresine E-Arşiv Faturanız gönderilmektedir.
Siparişlerde iade hakkınız yasal hakkınızdır. Tüm siparişlerinizde 14 gün içinde şartsız bir şekilde Kolay İade gerçekleştirebilirsiniz.
Mersevkids'te iade sandığınızdan daha kolay. İade etmek istediğiniz ürününüzü en yakın MNG Şubesine 320423593 iade koduyla ÜCRETSİZ bir şekilde teslim edin. Bu kadar!
Siparişiniz tarafımıza ulaştığı anda para iadeniz gerçekleşir. Paranız sipariş esnasında Banka Havalesi/EFT yöntemiyle ödeme yaptıysanız aynı gün, Kredi/Banka Kartıyla ödeme yaptıysanız Bankanıza bağlı olmak üzere 2-4 İş Günü arasında kartınıza/hesabınıza yansır.
Firmamızda sipariş tutarınız ne kadar olursa olsun tüm siparişler Ücretsiz Kargoyla adresinize gönderilir.