Tüm Bebek ve Çocuk Kıyafetleri Modelleri Aynı Gün Kargoyla Kapınızda!

Sepetim
0,00 TL

Sıkça Sorular Sorular

Bebekiyafetleri.com, 2017 yılından itibaren faal olarak Online Bebek ve Çocuk Mağazası olarak Perekande satış yapmaktadır. Bebek Kıyafetleri Online Mağazası 256 Bit Güvenli Ödeme SSL
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın en üst kısmında adres çubuğunuzda yer alan kilit simgesi sahip olduğumuz 256 Bit Güvenlik Sertifikasını simgeler.
Bebekiyafetleri.com'da sipariş verdiğiniz anda müşteriler ve satıcı anında SMS ile bilgilendirilir. SMS ile bilgilendirilen satıcı aynı gün (işgünü değilse ilk iş gününde) satın almış olduğunuz ürünü paketleyip saat 16:30'a kadar size kargolar. Bundan sonraki işleyiş Kargo Firmasıyla alakalıdır.
Satın almış olduğunuz ürünü geri iade etmek istiyorsanız herhangi bir kargo firmasına ait şubesine giderek İletişim bölümündeki adreslerimize ürününüzü geri göndermelisiniz. Ürün herhangi bir zarar görmediyse, faturasıyla beraber adresimize göndermeniz durumunda "Koşulsuz" iadenizi kabul ediyoruz. Para iadeniz bankanızla alakalı olarak maksimum 5 gün içinde hesabınıza iade edilir.